وضعیت هوای اصفهان
قابل‌توجه‌اساتیدودانشجویان

قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان

همایش و کنفرانس های ۱۳۹۶

قابل توجه دانشجویان جهت استفاده از کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

دانشجویان محترم لطفا فرم معرفی نامه کتابخانه جهت ارائه به کتابخانه دانشگاه اصفهان را تکمیل نمایند و به همراه یک قطعه عکس و کارت دانشجویی معتبر  به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان مراجعه نمایند.

*******

اعلام سیاهه نشریات نامعتبر و جعلی توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری

********

قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم

امانت کتاب از کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

به اطلاع کلیه دانشجویان می­رساند که برابر قرارداد منعقده بین مؤسسه آموزش عالی صفاهان و دانشگاه اصفهان کلیه دانشجویان موسسه صفاهان می­توانند با پرداخت ۵۰% حق عضویت سالیانه معادل مبلغ ۴۰ هزار تومان به شماره حساب ۲۱۷۷۲۴۰۲۳۸۰۰۲ بانک ملی با کد شناسه ۱۱۰۴۴۳ بنام درآمدهای اختصاصی معاونت پژوهشی دانشگاه اصفهان کارت عضویت یکساله از بخش امانات کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان کتاب به امانت بگیرند.
برای این منظور لازم است دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی معتبر مؤسسه صفاهان به کتابخانه مؤسسه معرفی نامه دریافت نموده به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان مراجعه نمایند.

قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم

استفاده از پایان­ نامه­ های کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

برای استفاده دانشجویان تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی صفاهان از بخش پایان­نامه و کتب مرجع کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان لازم است این دسته از دانشجویان با دریافت معرفی­نامه از کتابخانه و ارائه آن به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان از آن بخش استفاده نمایند. قابل ذکر است برای هر دانشجو تا سقف ۴ ساعت این سرویس رایگان و برای ساعات اضافی در هر ساعت معادل ۵۰% تعرفه دانشگاه اصفهان توسط دانشجو و۵۰% دیگر توسط مؤسسه صفاهان به آن دانشگاه پرداخت می­شود.

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی مؤسسه صفاهان می رساند، پیرو توافق این مؤسسه با دانشگاه اصفهان، دانشجویان در طول هر نیمسال بدون معرفی نامه و صرفاً با ارائه کارت دانشجویی به تعداد دفعات غیرمحدود وارد بخش مراجع و پایان نامه در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان شده و با پرداخت ۵۰۰۰ تومان، که معادل ۵۰ درصد وجه برای هر ساعت بهره برداری از منابع است، استفاده نمایند. همچنین از تسهیلات ۳۰ صفحه کپی نیز با ۵۰ درصد تخفیف، یعنی هر صفحه ۷۵۰ ریال استفاده نمایند.

-آخرین سیاهه نشریات نامعتبر (Black list Journals) و جعلی (Fake & hijacked Journals)
-دومین کنفرانس حوادث و آسیب پذیری های امنیت فضای تبادل اطلاعات (آپا۲)
-پنجمین کنفرانس الکترومغناطیس مهندسی ایران
-بیست و پنجمین کنفرانس مهندسی برق ایران
خبرنامه عتف

**********************************************************

قابل توجه اساتید محترم  و دانشجویان

به استحضار کلیه اساتید که به صورت تمام وقت، نیمه وقت و حق التدریس با مؤسسه آموزش عالی صفاهان همکاری می‌نمایند می‌رساند که برابر مصوبه هیأت محترم رئیسه مؤسسه به آن دسته از اعضاء محترم که مقالات علمی خود را در نشریات علمی معتبر داخل و خارج از شرکت به نام و آدرس مؤسسه آموزش عالی صفاهان به چاپ برساندد، مبلغی به عنوان تشویق و به صورت جایزه پرداخت می شود.

این مبلغ برای نشریات با درجه علمی – ترویجی تا دو میلیون ریال، با درجه علمی – پژوهشی و نمایه (غیر ISI) تا چهار میلیون ریال و با درجه نمایه ISI تا شش میلیون ریال می باشد.

لذا ضمن استقبال از دریافت مقالات موجود با این ویژگی، جهت پرداخت مبلغ تشویقی از کلیه اساتید دعوت به عمل می آید، مقالات علمی خود را با نام خود و تحت آدرس “مؤسسه آموزش عالی صفاهان” یا “Safahan Institute Of Higher Education” به چاپ رسانده، پذیرش آن با شماره doi، یا نسخه چاپ شده آن را به معاونت پژوهشی مؤسسه ارائه نمایند.

برای دیدن لیست نشریات معتبر که شامل این تشویقی می گردند کلیک نمایید.

برای دریافت فرم درخواست تشویق ریالی مقالات علمی کلیک نمائید.(جدید)

 عنوان تعدادی از <<نشریات جعلی>>، همراه با مشخصات وب سایت اصلی و جعلی نشریه، در انتهای سیاهه <<نشریات نامعتبر>> در وب سایت دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی به آدرس http://rppc.msrt.ir قابل دسترس است.

√آیین نامه ارتقاء مرتبه اعضای هیات علمی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی ۱۴/۱۰/۸۹

√فهرست نشریات علمی دارای اعتبار- اردیبهشت ۱۳۹۴

√فهرست نشریات نامعتبر خارجی-اردیبهشت ۱۳۹۴

√ژورنال های لاتین در ایران(ISC Latin)

√list of scientific journal

√آدرس سایت های مجلات الکترونیکی رایگان

√سامانه ارزیابی نشریات علمی

پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش های ایران

√پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (دریافت مقالات)

نظرات بسته است

قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان
گروه های خبری
اوقات شرعی