وضعیت هوای اصفهان
قابل‌توجه‌اساتیدودانشجویان

مرکز آموزش های آزاد

بنر2

 هرکس با رسالتی خاص به این دنیا قدم می گذارد

پیامی هست که باید ابلاغ گردد،

کاری هست که باید به انجام برسد.

آموزش یکی از مؤثرترین عوامل در تغییر رفتار، ارتقای مهارت، توسعه ی تخصص و تحول در بینش و نگرش انسان به شمار می رود.دربسیاری از کشورهای پیشرفته، میزان مهارت و دانش به روز شهروندان، نقطه ی قوت آن ها محسوب می شود. از این رو هزینه های صرف شده در حوزه آموزش همواره به عنوان سرمایه گذاری مفید و مؤثر تلقی می گردد. علاوه بر آموزش های عالی در مقاطع کاردانی تا دکترای حرفه ای که از طریق دانشگاه ها و مراکز رسمی دولتی و غیر دولتی ارائه می گردد، آموزش های کوتاه مدت که منجر به کسب دانش، مهارت و افزایش کارایی در افراد می شود، نقش به سزایی در توسعه کمی و کیفی تولید محصولات و ارائه خدمات متنوع، خواهد داشت. از این رو شناسایی جوامع هدف، تعریف دوره های آموزشی کاربردی و اشتغال محور، استفاده از اساتید مجرب و متخصص می تواند دوره های آموزشی کوتاه مدت را از بسیاری از دوره های بلند مدت سودمندتر نماید.

آموزش های کوتاه مدت به آموزش هایی گفته می شوند که در تعداد ساعات محدود و با هدف ارتقای سطح دانش، بینش و توان افراد شاغل در سازمان های دولتی و غیر دولتی مرتبط با حوزه های علم و صنعت، و یا ایجاد مهارت های شغلی لازم در افراد، برگزار می شوند. این آموزشها همچنین به منظور توسعه دانش تخصصی مدیران و کارشناسان، افزایش بهره وری نیروی انسانی شاغل در بخش های مختلف اداری، افزایش دانش کابردی، ارتقای سطح علمی و تخصیصی، پروش نیروی متخصص، خلاق و کارآمد و توانمند سازی مدیران دستگاه های اجرایی برگزار می گردد.دانشپذیران این دوره ها پس از طی دوره و موفقیت در آزمون مربوطه، به اخذ گواهی پایان دوره نائل می گردند.

مرکز آموزش آزاد مؤسسه آموزش عالی-غیرانتفاعی صفاهان که از این پس با عنوان مرکز آموزش آزاد صفاهان نامیده می شود، با اخذ مجوز از دانشگاه اصفهان و به عنوان نماینده مرکز آموزش های آزاد دانشگاه اصفهان و تحت نظارت آن مرکز، و نیز با توجه به دارا بودن توان علمی بالا و امکانات مناسب و همگام با توسعه و کاربرد فنآوری ارتباطات و اطلاعات، با بهره گیری از اعضای هیات علمی دانشگاه و کارشناسان مجرب و همچنین فراهم نمودن محیطی مناسب به همراه کلیه تجهیزات آموزشی اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی نموده است. لازم به ذکر است دانشپذیران پس از گذراندن دوره ها و کارگاه های این مرکز، گواهینامه معتبر از دانشگاه اصفهان دریافت خواهند نمود.

از جمله اهداف و رویکردهای این مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ایجاد دوره های آموزشی که تکمیل کننده دوره های آموزشی آکادمیک و دانشگاهی می باشد.
ارتقاء کیفیت و به روز کردن مهارت های دانش آموختگان از طریق بکارگیری شیوه های نوین آموزشی.
ایجاد زمینه برای افزایش دسترسی به آموزش های عمومی و تخصیصی و ارائه آموزش های مداوم برای دانشپذیران دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی.
مشاوره، نیاز سنجی و برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های کاربردی و کارگاه های آموزشی مورد نیاز دانشجویان، و نیز کارمندان و مدیران ادارات، سازمان ها و شرکت ها.
ارتقای مهارت های موفقیت در کسب و کار و اصول کارآفرینی.
افزایش سطح دانش و توانمندی افراد در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی، تجاری، بازرگانی، ارتباط اجتماعی، مدیریت و …
برگزاری دوره های آموزشی مبتنی بر اشتغال قشر تحصیل کرده.
 –ارتقای کیفیت کار و ارائه ی خدمات در ادارات و سازمان ها از طریق برگزاری آموزش های ضمن خدمت کارکنان.

علاوه بر دوره های مندرج دراینجا، مرکز آموزش آزاد صفاهان با بهره مندی از توانایی مدرسین مجرب و سوابق موجود، آمادگی خود را برای برنامه ریزی، تدوین و اجرای برنامه ها و دوره های آموزشی تخصصی مورد تقاضای سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی اعلام می دارد.

اساتید دوره های کوتاه مدت مرکز آموزش آزاد صفاهان

اطلاعات دوره های کوتاه مدت مرکز آموزش آزاد صفاهان

نظرات بسته است

گروه های خبری
اوقات شرعی