وضعیت هوای اصفهان
قابل‌توجه‌اساتیدودانشجویان

آرشیو مطالب در دسته بندی ‘معاونت پژوهشی’

امانت کتاب از کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

به اطلاع کلیه دانشجویان می­رساند که برابر قرارداد منعقده بین مؤسسه آموزش عالی صفاهان و دانشگاه اصفهان کلیه دانشجویان موسسه صفاهان می­توانند با پرداخت ۵۰% حق عضویت سالیانه معادل مبلغ ۴۰ هزار تومان به شماره حساب ۲۱۷۷۲۴۰۲۳۸۰۰۲ بانک ملی با کد شناسه ۱۱۰۴۴۳ بنام درآمدهای اختصاصی معاونت پژوهشی دانشگاه اصفهان کارت عضویت یکساله از بخش امانات کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان کتاب به امانت بگیرند.
برای این منظور لازم است دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی معتبر مؤسسه صفاهان به کتابخانه مؤسسه معرفی نامه دریافت نموده به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان مراجعه نمایند.

استفاده از پایان نامه های کتابخانه مرکزی دانشکاه اصفهان

قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم

استفاده از پایان­ نامه­ های کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

برای استفاده دانشجویان تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی صفاهان از بخش پایان­نامه و کتب مرجع کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان لازم است این دسته از دانشجویان با دریافت معرفی­نامه از کتابخانه و ارائه آن به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان از آن بخش استفاده نمایند. قابل ذکر است برای هر دانشجو تا سقف ۴ ساعت این سرویس رایگان و برای ساعات اضافی در هر ساعت معادل ۵۰% تعرفه دانشگاه اصفهان توسط دانشجو و۵۰% دیگر توسط مؤسسه صفاهان به آن دانشگاه پرداخت می­شود.

امانت کتاب از کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

قابل توجه دانشجویان و اساتید محترم

امانت کتاب از کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

به اطلاع کلیه دانشجویان می­رساند که برابر قرارداد منعقده بین مؤسسه آموزش عالی صفاهان و دانشگاه اصفهان کلیه دانشجویان موسسه صفاهان می­توانند با پرداخت ۵۰% حق عضویت سالیانه معادل مبلغ ۴۰ هزار تومان کارت عضویت یکساله از بخش امانات کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان کتاب به امانت بگیرند.
برای این منظور لازم است دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی معتبر مؤسسه صفاهان به کتابخانه مؤسسه معرفی نامه دریافت نموده به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان مراجعه نمایند.

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد، اساتید هیات علمی و حق التدریس

این موسسه امکان دانلود و دریافت جدیدترین مقالات از معتبرترین پایگاه های علمی رشته های مختلف دانشگاهی را از طریق کتابخانه فراهم آورده است. شما می توانید پس از جستجو در پایگاه و دسترسی به چکیده مقاله و ارسال لینک آن به ایمیل Lib.amin@yahoo.com دانلود مقاله تمام متن را به صورت PDF دریافت نمایید.

قابل توجه دانشجویان شرکت کننده در کارگاه “پژوهش در مرزهای دانش”

دانشجویان شرکت کننده در کارگاه “پژوهش در مرزهای دانش” جهت دریافت گواهی حضور به دفتر تحصیلات تکمیلی یا معاونت پژوهشی(ساختمان شماره ۲) مراجعه نمایند.

همایش update

photo_2015-12-13_16-03-38

کارگاه “پژوهش در مرزهای دانش”

کارگاه “پژوهش در مرزهای دانش”

همزمان با هفته پژوهش و به منظور ارتقای سطح پژوهشی دانشجویان کارشناسی ارشد مؤسسه کارگاهی تحت عنوان “پژوهش در مرزهای دانش” با حضور اساتید مجرب برگزار می­گردد.

کارگاه از دو بخش تشکیل شده است:

در بخش اول دانشجویان با مفاهیمی مانند:

  -پژوهش در مرز دانش

  -مقدمات رسیدن به مرز دانش

  -آینده علم در علوم مهندسی و علوم انسانی

  -مسیرهای پژوهشی

  -کار پژوهشی اصیل

آشنا می­شوند.

در بخش دوم که شامل دو بخش سخنرانی و عملی است، دانشجویان با پایگاه­های داده که ابزار اولیه پژوهش هستند، و همچنین نحوه استفاده از آن­ها آشنا می­شوند. همچنین مفاهیمی مانند مجلات معتبر و غیرمعتبر، نمایه­های معروف مانند ISI، JCR و ISC و …. تبیین خواهد شد.

کارگاه فرصت مغتنمی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است برای تحقق آینده­ای روشنتر است.

لازم به ذکر است به دانشجویان شرکت­ کننده گواهی شرکت در کارگاه ارائه خواهد شد که در ارتقای پژوهش آنها هم مؤثر است.

زمان برگزاری:

۱ دی ماه ساعت ۱۸-۱۶

هزینه ثبت­ نام جهت ارائه گواهی: ده هزار تومان

فرم ثبت نام کارگاه “پژوهش در مرزهای دانش”

سمینار آموزشی فناوری اطلاعات

1

سمینارهای گروه زبان

seminar2seminarسمینارهای گروه زبان

همایش انجمن علمی معماری

u0627u0641u062Au062Au0627u062D u0627u0646u062Cu0645u0646  u0639u0644u0645u06CC u0645u0639u0645u0627u0631u06CC

همایش ها و کنفرانس ها

همایش و کنفرانس های ۱۳۹۶
قابل توجه دانشجویان جهت استفاده از کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان

دانشجویان محترم لطفا فرم معرفی نامه کتابخانه جهت ارائه به کتابخانه دانشگاه اصفهان را تکمیل نمایند و به همراه یک قطعه عکس و کارت دانشجویی معتبر  به کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان مراجعه نمایند.

اعلام سیاهه نشریات نامعتبر و جعلی توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی مؤسسه صفاهان می رساند، پیرو توافق این مؤسسه با دانشگاه اصفهان، دانشجویان در طول هر نیمسال بدون معرفی نامه و صرفاً با ارائه کارت دانشجویی به تعداد دفعات غیرمحدود وارد بخش مراجع و پایان نامه در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان شده و با پرداخت ۵۰۰۰ تومان، که معادل ۵۰ درصد وجه برای هر ساعت بهره برداری از منابع است، استفاده نمایند. همچنین از تسهیلات ۳۰ صفحه کپی نیز با ۵۰ درصد تخفیف، یعنی هر صفحه ۷۵۰ ریال استفاده نمایند.

آخرین سیاهه نشریات نامعتبر (Black list Journals) و جعلی (Fake & hijacked Journals)

دومین کنفرانس حوادث و آسیب پذیری های امنیت فضای تبادل اطلاعات (آپا۲)

پنجمین کنفرانس الکترومغناطیس مهندسی ایران

بیست و پنجمین کنفرانس مهندسی برق ایران

کنفرانس اویونیک

11_05_9 3

کنفرانس بین المللی بازشناسی الگو و تحلیل تصویر ایران

IPRIA02_poster=دومین-کنفرانس-بی ن-المللی-بازشناسی-الگو-و- تحلیل-تصویر

کنفرانس شهرسازی،مدیریت شهری و توسعه پایدار

3

اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال مهر ۹۳

اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال مهر ۹۳

قابل توجه دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۲ و سال های قبل
با توجه به نزدیک شدن زمان انتخاب واحد در ۸ شهریور ۱۳۹۳ موارد ذیل لازم است به دقت توسط شما دانشجوی عزیز مطالعه و رعایت شود:

۱ – انتخاب واحد نیمسال اول ۹۴-۹۳ از روز ۸ الی ۱۳ شهریور ماه فعال خواهد بود.

۲ – زمان بندی دقیق انتخاب واحد برای هر دانشجو در پروفایل ایشان درج گردیده است، همچنین جدول زمان بندی کلی در صفحه ورود سامانه آموزش قابل مشاهده می باشد.

۳ – پرداخت شهریه لازم است پیش از انتخاب واحد و متناسب با میزان واحد مورد نظر انجام شود که بر اساس مبالغ شهریه اعلام شده مبلغ مورد نیاز قابل محاسبه می باشد.

۴ – مبلغ شهریه قابل پرداخت برای هر دانشجو عبارتست از «مجموع شهریه دروس مورد نظر + شهریه ثابت + شهریه خدمات رفاهی» (*مبلغ و هزینه کرد شهریه خدمات رفاهی از طرف وزارت علوم تعیین و ابلاغ گردیده و مؤسسات موظف به اخذ و گزارش هزینه کرد آن می باشند.)

۵ – مبالغ شهریه دروس مورد نظر در پروفایل هر دانشجو از طریق منوی «دروس ارائه شده» قابل مشاهده است.

۶ – دانشجویان تنها به میزان شهریه پرداختی می توانند واحد اخذ نمایند(به طور مثال اگر شهریه پرداختی معادل ۱۴ واحد درسی باشد در صورت اخذ ۱۶ واحد سامانه اجازه ذخیره انتخاب واحد را به دانشجو نخواهد داد و لازم است دانشجو نسبت به حذف واحد های اضافه اقدام نموده و مجدداً انتخاب واحد خود را ذخیره نمایند.)

۷ – در صورت نیاز دانشجویان می توانند پس از یک بار ذخیره کردن انتخاب واحد با پرداخت مبالغ اضافه مورد نظر نسبت به افزودن واحد های انتخابی اقدام نمایند.

۸ – توصیه می گردد که دانشجویان در اسرع وقت نسبت بر پرداخت شهریه های خود اقدام نمایندتا از بروز هرگونه مشکل در زمان انتخاب واحد جلوگیری نمایند.

۹ – مسئولیت عدم انجام به موقع انتخاب واحد به هر دلیل بر عهده دانشجویان می باشد و مؤسسه مسئولیتی در قبال تامین واحد و ظرفیت کلاس برای این دسته از دانشجویان ندارد.

۱۰ – دانشجویان لازم است پس از انجام انتخاب واحد و تأیید آن، نسبت به چاپ و نگهداری تأییدیه اتخاب واحد اقدام نمایند، در غیر این صورت هیچ‌گونه ادعایی از جانب ایشان مبنی بر وضعیت انتخاب واحد و یا حذف دروس قابل پذیرش نمی‌باشد.

۱۱ – پس از انتخاب هریک از گزینه‌های “ذخیره” و یا “تأیید نهایی” حتماً به پیام سیستم که در بالای همان صفحه ظاهر خواهد شد توجه نمایید. در صورت مشاهدهء هر پیامی به جزء پیام سبز رنگ مبنی بر «ذخیره موفقیت آمیز» و یا عدم ارائه پیام، حتماً با خروج از سامانه انتخاب واحد و ورود مجدد، نسبت به بررسی ثبت شدن یا نشدن انتخاب واحد انجام شده اقدام نمایید.

کنفرانس

iccke 2014 poster RGB72_1Poster_CSICC_RGB72

کنگره معماری

r_1_140404070613

سمینار گروه کامپیوتر و IT

seminar

معاونت پژوهشی

 

r_1_140208201135

معاونت پژوهشی

فراخوان پنجمین همایش آموزش معماری

MEMARIEDU05_poster

گروه های خبری
اوقات شرعی